Gönderen Konu: [Görev Rehberi] [Işık] 1-15 Değerli Zırh Görevleri  (Okunma sayısı 1189 defa)

DonaTello

  • Newbie
  • *
  • İleti: 23
    • Profili Görüntüle
Merhaba Shaiyalılar!
Bugün sizlere Işık Tarafı için 1-15 değerli zırh görevlerini nasıl yapacağınızı anlatacağım.


>>9 Level Değerli Ayakkabı<<

Işık Tarafı için map1 (Ereumana) haritasına gidiyoruz. Görevi Alicia Irwen adlı kişiden alacaksınız. Alicia Irwen'i Cornwell Kalıntıları yolunda kulenin etrafında bulabilirsiniz.Bu görev sizden zombi öldürmenizi isteyecektir.

NOT: Alicia Irwen 2 farklı görev verir. Ayakkabı görevi açılmadıysa; önceki görevi de tamamlamanız gerekmektedir. Ayakkabı görevi açılacaktır.

Zombileri öldürdükten sonra 9 Level Değerli Ayakkabınızı alabilirsiniz.

>>10 Level Değerli Pantolon<<

Işık Tarafı için map1 (Ereumana) haritasına gidiyoruz. Görevi Shamie adlı kişiden alacaksınız. Shamie yi Avcı kampında bulabilirsiniz.Shamie sizden Ayılardan düşen 10 adet nesne isteyecek.Ayıları Avcı kampının çevresinde bulabilirsiniz.

10 Adet nesneyi toplayıp 10 Level Değerli Pantolonunuzu alabilirsiniz.

>>11 Level Değerli Zırh<<

Işık Tarafı için map1 (Ereumana) haritasına gidiyoruz. Görevi Ernest adlı kişiden alacaksınız. Ernest'i Alicia Irwen'in yakınında Cornwell Kalıntırları yolu üzerinde bulabilirsiniz.Görev sizden Rimus Vadisinde bulunan Taşkıran Şamanlardan düşen 5 adet nesne düşürmenizi isteyecek. Taşkıran Şamanları haritada işaretli bölgede bulabilirsiniz.**ÖNEMLİ NOT: Eğer görevde istendiği gibi 5 adet nesne teslim ederseniz; 5 Level Değerli Zırh verecektir. 15 Adet nesne toplamanız halinde 11 Level Değerli Zırhınızı alabilirsiniz.

>>15 Level Değerli Eldiven<<

Işık Tarafı için map1 (Ereumana) haritasına gidiyoruz. Görevi Keolloseu'nun doğusunda bulunan Zırh Tüccarından alacaksınız. Görev sizden Serseri Bozayı öldürmenizi isteyecektir. Serseri Bozayıları haritada işaretli bölgede bulabilirsiniz.NOT: Bu görev Demirci Duke Dephill adlı kişinin görevini yaptıktan sonra açılacaktır.

Serseri Bozayıları öldürdükten sonra 15 Level Değerli Eldiveninizi alabilirsiniz.

>>Değerli Silah<<

Işık Tarafı için map1 (Ereumana) haritasına gidiyoruz. Görevi Antarak Çiftliğinde bulunan Mustin adlı kişiden alacaksınız. 2 aşamalı bu görev sizden Keiroter madeninde bulunan bazı mobları öldürmenizi isteyecektir. Görevin sonunda klasınıza uygun silahı seçebilirsiniz.

**8-20 Level Değerli silah ve zırhları Cornwell Kalıntıları zindanındaki moblardan yada Birlik Evindeki Silah/Zırh Tüccarlarından da temin edebilirsiniz.


Saygılarımla...
İyi Oyunlar...
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2016, 18:36:11 Gönderen: [fs]DonaTello »