Gönderen Konu: Sohbet  (Okunma sayısı 4102 defa)

ethemumut

• Ziyaretçi
Sohbet
« : 02 Haziran 2016, 00:23:12 »
Sil baştan yaratmak herşeye en baştan başlamak eski 80 çarları unutup aynı yollardan tekrar geçmek keolleoseu kokusunu o uzun boylu muhafızları tekrar görmek ve bizi deli eden 1-15 pvp portalını seyretmek işte bu oyunun tadıydı ben bunları tekrar yaşamak istiyorum gelin birlikte kasılalım oyun içi nickinizi bırakın ve sıcakkanlı bir sohbet başlatalım

QRek

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sohbet
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2016, 01:27:21 »
Ne güzel söylemişsin  bende çok özledim en çokta 1-15i sadelik dolu atmosferi ...

Massive

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2016, 14:43:51 »
Güncel Server Midir ? Yeni Oyuncuyum Oyun Şuanda İnme Aşamasında Beni Oyun Hakkında Bilgilendirebilicek Birileri Var Mı Pvp Durumu Ve Episode Hakkında Vs. ? Teşekkürler    ;)

Enbiya

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2016, 16:06:02 »
Pvp Durumu Işık Oyuncularının Yetersizliğinden dolayı Durgun Bir Seyir Halinde. Onun Haricinde Eski Tat Mevcuttur. İyi Oyunlar...

Salyanman

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2016, 05:43:08 »
beyler bayanlar aslında bize de burada çok görev düşüyor bence. onlar bize eski tadı vermişlerse, para-emek ilişkisini dengede tutuyorlarsa bunca uğraşmış bize kaybolan tadı geri vermişlerse bize düşen görev şudur;
-üye olduğunuz bütün forum ve sözlüklerde ne kadar insana ulaşabiliyorsanız ulaşın ve eski oyuncuları geri getirin. bu shaiyayı yaymamız lazım. ben mmorpg siteleriyle görüşmelere başladım bile, kendi sitelerinde shaiya'dan bahsetsinler diye. youtuberlarla ise görüşmelere başlayacağım.

madem eski tadı bana verdiniz. bende buraya hergün ne kadar adam çekebiliyorsam çekicem.

Salyanman

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2016, 05:45:41 »
buraya daha fazla şey yazmak isterdim de. kusura bakmayın oyundan 10dk'dır ayrıyım. oyuna girmeden yapamıyorum neyse görüşürüz.

CaRbooNTR

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2016, 14:32:35 »
Paranın olduğu yerde dengeden bahsetmek saçma olur. Sen 1 gün boyunca para kasmaya çalışırsın adam alır mağazadan 2-3 şey senin 1 haftada kastığın parayı rahatlıkla katlayabilir.  ???  ???

-UcanTursu-

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2016, 13:35:57 »
Selam kızlar bakım varmış :D

TheKing

• Newbie
  • *
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Eylül 2016, 21:21:22 »
33K Para Keyfisi :D

osybal

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Kasım 2016, 19:47:21 »

osybal

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Kasım 2016, 19:47:55 »

kumarbas06

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2017, 15:13:14 »
Oyunu yeni kurmuş bulunmaktayım. Uygulama simgesine tıklıyorum oyuna dair ekrana hiç birşey gelmiyor. yönetici olarak çalıştırdım sorun aynı. DEP ile açtım yine aynı. Uygulama açılmıyor ne yapmak lazım... ???