Gönderen Konu: Shaiya TR'nin Yeni Web Site Özellikleri Sizlerle  (Okunma sayısı 2407 defa)

[GM]Pasa.

  • Game Master
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 21
    • Profili Görüntüle
Shaiya TR'nin Yeni Web Site Özellikleri Sizlerle
« : 26 Ağustos 2016, 20:30:10 »

Sizler için Web sitemize yepyeni ve çok kullanışlı özellikler ekledik.http://shaiyatr.net/ sitesine girdiğinizde ekranın sağ üst köşesinde Kaydol ve Giriş butonlarını göreceksiniz.Kaydol butonuna bastığınızda e-mail adresinizle birlikte oyuna kaydolabiliyorsunuz. Buradan alacağınız hesap oyun ve site için aynıdır.Eğer mevcut bir hesabınız varsa Giriş butonundan oyun bilgilerinizle siteye giriş yapabilirsiniz.

Peki siteye giriş yaptığınızda sizi ne gibi yenilik ve kolaylıklar bekliyor olacak?Hesabınızdaki mevcut Puan , hemen Kullanıcı Adınızın yanında görülebilir olacak.Puanınızın üzerine geldiğinizde Puan Satn Alma menüsü açılacaktır. Tıkladığınızda puan yüklemek için gerekli yere yönlendirileceksiniz.Kullanıcı Adınızın üzerine geldiğinizde Hesabım, Destek/Ticket ve Çıkış menülerini göreceksiniz.Hesabım menüsüne tıkladığınızda profil bilgilerinizi yazabileceğiniz bölüme yönlendiriliyorsunuz. Buraya isim, soyisim, cinsiyet, iletişim bilgileri gibi kişisel bilgilerinizi kaydedebiliyorsunuz. Bu bilgiler oyun hesabınızla ilişkilenip ticketlarda yöneticilerce görülebilecektir.Hesabım menüsünde Hesap Durumu alt menüsünden hesabınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer hesabınız banlı değilse hesap durumunuz NORMAL olarak görünecektir.Eğer hesabınız banlı ise burada gerekli bilgileri görebileceksiniz. Hesabın ne kadar süre banlı olduğu, ne sebeple banlı olduğu ve ne zaman açılacağına dair bilgiler burada olacaktır.Hesabım menüsünün alt menüsündeki Şifre menüsünden ise şifre değişimlerinizi yapabileceksiniz.Kullanıcı Adınızın üzerine geldiğinizde açılan menülerden Destek/Ticket menüsünde ise bütün oyuncular için devrim niteliğinde bir sistem sizleri bekliyor olacak. Artık ticket takip kodu saklamaya son! Hesabınızla ilişkili bütün destek yazışmaları oradan görülüp takip edilebilecek.Yeni ticket yazmak istediğinizde de aynı menüden Yeni Ticket sekmesine tıklayarak ticket atabileceksiniz.Sizler için bir yenilik daha! Artık Shaiya TR'de geçen saatlerin size getirisi daha da büyük. Sanal Mağaza menüsünden Hediye Sandığı'na tıkladığınızda her 6 saatte bir açabileceğiniz sürpriz hediyelerin olduğu bir sandık sizleri bekliyor olacak. Sandığı açmak için gerekli 6 saati oyunda geçirmenize gerek yoktur, en son açıldığından bu yana 6 saat geçmiş olması yeterlidir.
Sanal Mağazanın Hediye Çarkı bölümünden 1 SP karşılığı hediyeler kazanabilirsiniz. Burada harcayacağınız puanlar Aşamalı harcamalarına dahil değildir.Ve son olarak Aşamalı SP Etkinliği göstergesi aktif edilmiştir. Sanal Mağazadan yaptığınız harcamalarınız burada otomatik olarak görünecek ve aşama atladıkça ticket atmaya gerek duymadan hediyelerinizi vezneye kendiniz gönderebileceksiniz.PvP sıralamasına artık birlik bilgileri de eklendi ve tamamen orijinal bir görünüm aldı.


« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 18:55:11 Gönderen: [GM]KEFARET »