Gönderen Konu: [Görev Rehberi] [Işık] 29-32 Level Korkunç Set Görevi (Gizli Görev*)  (Okunma sayısı 3361 defa)

DonaTello

  • Newbie
  • *
  • İleti: 23
    • Profili Görüntüle
Merhaba Shaiyalılar!
Bugün Sizlere Işık Tarafı için 29-32 Level Korkunç Set Görevinin Rehberini hazırladık.


>>29 Level Korkunç Eldiven<<

Işık Tarafı için Map2 (Willieoseu) haritasına giderek '' Poemanın Mandolini '' ni düşürene kadar '' Julia Duiliun '' kesin. Rahibe Julia Duiliun ' un yerini bilmeyenler haritada işaretli bölgede bulabilirler.
Açılan görev penceresindeki adım ları takip ederek görevi tamamlayıp eldiveninizi alın.


NOT: Bu görevi yaparken kestiğin moblardan Korkunç Setin diğer parçaları için gerekli olan görev nesneleri de (Maymun Kellesi, Boş iksir) düşecektir.

>>30 Level Korkunç Ayakkabı<<

Işık Tarafı için Map2 (Willieoseu) haritasına giderek '' Maymun Kellesi '' düşürene kadar '' Jiletyüzgeç Savaşçı '' kesin. Jiletyüzgeç Savaşçı'nın yerini bilmeyenler haritada işaretli bölgede bulabilirler.
'' Maymun Kellesi '' çantamızdayken üzerine sağ tıklıyoruz görevi kabul ediyoruz.

NOT: Görevi kabul etmek dışında yapacağınız görev penceresini kapatmak yada görevi iptal etmek görevi tekrar alamamanıza sebep olabilir.
Görevin aşamalarını takip ediyoruz. Görev bizden bazı mobları kesmemizi isteyecek. Görevin aşamalarını tamamlayıp 30 Level Korkunç Ayakkabınızı alın.

>>31 Level Korkunç Bacaklık<<

Işık Tarafı için Map2 (Willieoseu) haritasına giderek '' Boş İksir '' düşürene kadar '' Zalımbalta Büyücü '' ve '' Zalımbalta Hırsız '' kesiyoruz. Zalımbalta Büyücü ve Hırsız'ın yerini bilmeyenler haritada işaretli bölgede bulabilirler.
'Boş İksir' çantamızdayken sağ tıklayıp görevi kabul edin. Bizden istenilen nesneleri toplayıp görevi teslim edin ve 31 Level Korkunç Bacaklığınızı alın.


>>32 Level Korkunç Zırh<<

Işık Tarafı için Map2 (Willieoseu) haritasına giderek '' Len'in Yayı'' nesnesini düşürene kadar '' Rahip Dempnun '' minibosunu kesiyoruz. Rahip Dempnun'un yerini bilmeyenler haritada işaretli bölgede bulabilirler.Görev adımlarını takip edip 32 Level Korkunç Zırhınızı alın.

NOT: Bütün hepsine başlamanız için Poemanın Mandolini görevine başlayın ve bu görevi almadan önce Creath Question (B) NPC'si ile Cathrine Parker (A) NPC'sinin görevini yapmanız gerekiyor. Bu NPC'lerin yerleri haritadaki gibidir.
Saygılarımla...
İyi Oyunlar...

CaRbooNTR

  • Newbie
  • *
  • İleti: 13
    • Profili Görüntüle
Alıntı falan az ...