Gönderen Mobil Ödeme

[GM]Pasa.

  • Game Master
  • İleti: 21
    • Profili Görüntüle
Mobil Ödeme
« : 07 Ağustos 2016, 01:09:50 »
Merhabalar,

Mobil Ödeme aktif olmuştur.
www.shaiyatr.net sitesine girin.Yukarıda gösterildiği gibi menülerden Sanal Mağaza menüsüne gidip Mobil Ödeme'ye tıklayınız. Açılan sayfadaki Pay by Mobile yazan butona tıklayınız.Karşınıza gelen pencereden satın almak istediğiniz SP miktarını seçip ÖDEME YAP butonuna tıklayınız.Telefon numaranızı yazmanız gereken kısma başında 0 ile birlikte telefon numaranızı yazınız. Geçerli bir numara yazdıysanız yukarda gösterildiği gibi numara yazdığınız bölümde yeşil bir tik belirecek. Daha sonra Devam butonuna basınız.Cep telefonunuza gelen mesaja Evet yazarak cevaplayınız. Bakiyeniz yeterli ise ve telefonunuz mobil ödemeye açık ise ücret sizden tahsil edilecektir ve ödemenizin başarılı olduğuna dair hem siteden hem de mesaj olarak bilgi alacaksınız.
Ödemeniz başarılı olduktan sonra http://ticket.shaiyatr.net/index.php?a=add linkinden ticket atınız. Ticket atarken kategori olarak Mobil Ödeme'yi seçtiğinizden emin olun.

Örnek Ticket :

Merhaba,

0532 xxx 4567 numaraları telefondan Mobil Ödeme yaptım. Hesabıma gerekli puanın yüklenmesini istiyorum.

Teşekkürler.


Mobil Ücretlendirme aşağıdaki tablodaki gibidir.Bu şekilde olmasının sebebi ise Mobil Ödeme yoluyla Oyun için yapılan ödemelerde çok fazla kesinti olmasıdır. Bu kesintiler mobil operatörler tarafından belirlenip yapılan  kesintilerdir. Bize ulaşan miktara göre yüklemenizi yapıyoruz. Bize ulaşan miktarlar da yukarıdaki tabloda listelendiği gibidir. Örneğin siz 9,09 TL ödediğinizde bize ulaşan miktar 5 TL'dir. Bu sebeple 9,09 TL ödemenize 5 SP yüklüyoruz.

Mobil Ödeme hem sizin için hem de bizim için avantajsız olduğundan dolayı imkanınız varsa banka yoluyla ödeme yapmanızı öneriyoruz. Banka yoluyla yapılan ödemelerde bu şekilde bir kesinti yoktur.Dolayısıyla ödediğiniz miktarın tamamının karşılığını puan olarak alabilmektesiniz. Yine de çok fazla talep olduğu için Mobil Ödeme Sistemi aktif edilmiştir.Yakın zamanada Kredi Kartı, TTNet, TTelekom, PaybyMe Card ve FastPay kanallarıyla ödeme yapmanıza olanak sağlayacak Çoklu Ödeme Seçenekleri de aktif olacaktır.