Gönderen Konu: (DARK) 45 Level Epic Silah Görevi  (Okunma sayısı 383 defa)

[FS]YoungCrew

  • Game Master
  • Jr. Member
  • *****
  • İleti: 52
    • Profili Görüntüle
(DARK) 45 Level Epic Silah Görevi
« : 02 Şubat 2019, 13:16:43 »
Merhaba Shaiyalılar !
Bugün sizlere Dark Tarafı için 45 Level Epic Silah Görevinin Rehberini Hazırladık.

Önemli Not : Bu görevi yapabilmeniz için 25 ve 35 Level Epic Görevlerini yapmış olmanız gerekmektedir.

Dark tarafı Map3 (Adeurian) haritasına giderek Arena Kalesine ulaşıyoruz.Aşağıdaki NPC'lerden karakterinize uygun NPC'yi buluyoruz.

NPC'den görevi alıyoruz.Görevimiz '12 adet Küçük Arena Devi' ve '8 adet Büyük Arena Devi' ile savaşmak.Haritada işaretlenmiş yerde Küçük Arena ve Büyük Arena Devlerini bulabilirsiniz.Mobları bulup kesiyoruz ve görevi tamamlamak için tekrar NPC'ye gidiyoruz.

NPC'ye gittikten sonra NPC ile konuşarak görevi teslim ediyoruz.

Görevi teslim ettikten sonra diğer aşamaya geçmek için verilen görevi tekrar kabul ediyoruz.Görev bize '14 adet Spintera Korucusu' ve '6 adet Spintera Nişancısını' kesmemizi söylüyor.Haritada işaretlenmiş yerde Spintera Korucusunu ve Nişancısını bulabilirsiniz.Mobları bulduktan sonra kesiyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Görevi tamamladıktan sonra NPC'ye vermemiz gerekiyor. NPC'ye giderek görevi veriyoruz.

NPC'ye gittikten sonra NPC ile konuşarak görevi tamamlıyoruz.

Görevi tamamladığımızda NPC bize 'Perrvadom'un Talimatları' nı veriyor.Perrvadom'un Talimatları'na sağ tıklayarak Görevi açıyoruz ve kabul ediyoruz.Görevi kabul ettikten sonra görev bize Hain Ace'yi keserek kellesini getirmemizi istiyor.Haritada işaretlenmiş yerde Hain Ace'yi bulabilirsiniz.Hain Aceyi bularak kesiyoruz ve kellesini alıyoruz.Hain Ace'nin kellesini İris'teki NPC'ye götürmemiz gerekiyor.
Portalı kullanarak İrise geçiyoruz.Haritada işaretlenmiş yerde NPC'yi bulabilirsiniz.NPC'yi bulduktan sonra Konuşarak görevi teslim ediyoruz.

Yeni görevi kabul ederek işe koyuluyoruz.Yeni görevimizde Arkus'a Perrvadom'un Mektubunu ulaştırmamız gerekiyor.İris'ten Portal Nöbetçisini kullanarak Glitere geçmemiz gerekiyor.Gliterde Pankea Labaratuvarında Arkusu Bulabilirsiniz.Arkusu bulup görevi veriyoruz.Arkus bize tekrar yeni bir görev veriyor.Yeni görevimizde [ 99 adet Rilan, 30 adet Hayalet Tohumu ve 20 adet Adamars Taşı ] getirmemizi istiyor.

Rilan'ı Eczacıdan alabilirsiniz.
Hayalet Tohumunu : Taşkürek Gobin lider , madenci ve savaşçı'dan
Adamars Taşı'nı Map3 ten düşürebilirsiniz.İstenilen nesneleri tamamlayarak teslim ediyoruz.Arkus bize tekrar yeni bir görev veriyor ve bizde kabul ediyoruz.
Arkus bize Perrvadom'a gidip teşekkür etmemizi istiyor.Perrvadom'u İriste bulabiliriz.Perrvadom'u bularak ona teşekkür ediyoruz.Perrvadom bize yeni bir görev veriyor.Görevimiz Meşhur Nordein demircisini bulmak.Portal Nöbetçisini kullanarak Starfumos'a geçiyoruz.Haritada gösterilen yerde Palbatus'u bulabiliriz.Palbatus'u bularak konuşup görevi veriyoruz.Palbatus bize yeni bir görev veriyor.Görevimiz [ 25 adet Sihirli Deri, 90 adet Altın Elma ve 10 adet Altın Tozu] bulmak.
Sihirli Deri : 1-60 pvp bölgesi kuzey yolunda bizonlar ve kurtlar tarafından düşer.
Altın Elma  : 1. haritada ilk doğulan kasabaların etrafındaki canavarlardan düşer
Altın Tozu   : Fantasma Lair 3 kapıdan ilk moblardan düşer.Görev nesnelerini tamamlayarak Palbatus'a veriyoruz.Palbatus Sarı renge dönüyor ve onunla konuşarak görevimizde ilerliyoruz.Görevimiz tekrar İris'te bulunan Perrvadom'un yanına gitmek.Haritada Perrvadom'un yerini bulabilirsiniz.Perrvadom'u bulup konuşuyoruz.Perrvadom bize tekrar yeni bir görev veriyor.Bu seferki görevimiz Aidion Necktradaki Astaroth bosunu bulup kesmemiz.Haritada gösterilen yerde Astarot'u bulabilirsiniz.Astaroth'u buluyoruz ve kesiyoruz.Tekrar Perrvadomla konuşarak görevi veriyoruz ve EPİC Silahımızı Alıyoruz.Epic Silahımız otomatik olarak Ateş Eleli şekilde veriliyor.Tabiki istersek biz Ateş Elesini 4 Eleden biriyle değiştirebiliyoruz.
Bunu yapmak için Keurajien Haritasındaki Palbatus'u bulmak.
Haritada Palbatus'un yerini bulabilirsiniz.Palbatus'u bulup konuşuyoruz ve görevi kabul ediyoruz.Görevi kabul ettikten sonra Epic Silahımızı Çantamıza çıkartıyoruz.Şu anda silahımız Ateş Elesinde.Palbatus'la Konuşuyoruz.Palbatus burada bizden hangi eleyi istiyor isek seçmemizi istiyor.
ÖNEMLİ NOT : Görevde bir yazım hatası oldugundan Ateş yazılan kısım Su'dur.
             Su Silahı seçmek için Ateş yazılan kısma tıklanması gerekiyor.ve Su Silahımızı Alıyoruz.

Yeni 45 Level EPİC Silahınız Hayırlı Olsun :)Hazılayan [FS]Caeva

Saygılarımızla
ShaiyaTR Yönetim Ekibi.
Shaiya TR - [FS]YoungCrew*