Gönderen (Bölüm 5) The Rulers Birliği

[FS]YoungCrew

• Game Master
    • Profili Görüntüle
(Bölüm 5) The Rulers Birliği
« : 03 Ekim 2018, 13:51:45 »
The Rulers Genel Kurallar

• - Oyun içerisinde her bir oyuncuya karşı saygılı ve hoşgörülü olmak.

- Takas, genel, grup ve birlik sohbet pencerelerinde tartışma başlatmak, katılmak yada kışkırtmak yasaktır.

- PvP ve PvE esnasında toplu harekete uyum sağlamak.

- Birlik içerisinde yardımlaşma kültürüne uyum sağlamak ve birlik çıkarları doğrultusunda hareket etmek.

- Oyun yönetimi (GS, GM ve ADM) ile oyun içerisinde Takas, genel vb. sohbet pencerelerinden gereksiz tartışmaya girmek yada tartışma konusu öne sürmek yasaktır.

- Birlik içerisinde ısrarcı tutumlar sergilemek yasaktır.(örneğin “beni kasın”, “bana item verin”, “beni sevin” gibi kişisel ihtiyaçları karşılama ısrarlarından uzak durulmalı ve hoşgörü esas alınmalıdır.)
The Rulers Birliği Boss Kuralları

• - Boss partisinde ganimet lider değişimidir; Bosslardan lidere gelen eşyalar depo sorumlusuna teslim edilir.

- Depo sorumlusunun görevi birlik deposunda mevcut olan eşyaları yeterli boss katılım puanı olan kişilere dağıtmaktır.

- Boss katılım puanı her birlik üyesinin katıldığı ve başarıyla kestiği bosslardan aldığı +1 puandır. Puanlar her boss için ayrı olarak google dökümanlar uygulamasında kayıt altına alınır. Yeterli boss puanına erişen birlik üyemiz birlik deposundan ihtiyacı olan eşyayı almaya hak kazanır.

Boss kesim esnasında;

• - Parti lideri yada yardımcısının vermiş olduğu uyarılar dikkate alınmalı ve kurallara uyulmalıdır.

- KS ye gelen diğer gruplar ile tartışmaya yada hararetli, kışkırtıcı sohbete girmek yasaktır.

- Grup, birlik ve genel sohbet pencerelerini meşgul etmek yasaktır.

Yukarıda belirtilenlerin dışında toplu harekete uyum sağlayamayan kişiler birlik yetkilisi tarafından uyarılır. Tekrar eden uyarılar sonrasında uyum sağlayamayan üyenin birlik üyeliğine son verilir.

« Son Düzenleme: 04 Ekim 2018, 11:32:42 Gönderen: [FS]YoungCrew »
Shaiya TR - [FS]YoungCrew*