Gönderen Oyuna ilk nasıl başladınız ?

mrslorentz

• Profili Görüntüle
Oyuna ilk nasıl başladınız ?
« : 14 Şubat 2018, 22:50:01 »
 Bu konuda sohbet kanalını canlandırmak amacıyla eğlenceli ve cevaplandığında okuması zevkli olabilecek bir soruyu kendimize yöneltelim ve cevaplayalım, soru oldukça basit bu oyuna nasıl başladınız ?

Benim cevabıma gelirsek:

Çok eskiden 2010'lu yıllarda kısa süreli shaiya tr oynamamı(1-2 hafta) bir kenara bırakırsak.2013 yılında ya ben neden ingilizce öğrenmek için yabancılarla bilgisayar oynamıyorum sorusunu kendime yöneltmemle başlamıştır, işletim sistemimi değiştirince bu macera sona erdi.  Shaiya tr sunucusuna başlamam ise linux ubuntu işletim sisteminde çalışan mmorpg ararken şans eseri shaiya tr sunucusunu fark etmemle oldu.

Centilmen005

• Profili Görüntüle
Ynt: Oyuna ilk nasıl başladınız ?
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2018, 14:13:16 »
ilk olarak yeni açıldığı zamanda 60 sv bu 4.5 e denk geliyordu sanırım o aralar başlamıştım nasıl başladığıma ise gelirsek bu tarz oyunlar pek dikkatımı çekmese de bir anda internetten online oyunlar ararken denk geldim metin2 tarzına bi nevi benzettiğim için ve metin2 oyunundan nefret etttiğim için ilk başlarda başlayasım gelmedi ama sonradan internetten vs videolarına baktığım zaman gayet güzel bir oyuna benziyordu.aslında şu ana kadar da en fazla durduğum eski fotoğraflarına bakıp özlediğim tek oyun olabilir..

SARSILMAZ05

• Profili Görüntüle
Ynt: Oyuna ilk nasıl başladınız ?
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2018, 23:54:46 »
Centilmen005 le aynı dönemlerde başlamışız ilk olarak. ve bende geriye dönüp baktığımda gerçekten özlediğim tek oyun.60 lwl atak muhafızla kasıp kavururduk ortalığı hey gidi günler :)