Gönderen PWP YAPILMIYOR GM BEYIN BAKMASI DİLEĞİYLE 👍👍

BunnyQunny

• Profili Görüntüle
PWP YAPILMIYOR GM BEYIN BAKMASI DİLEĞİYLE 👍👍
« : 18 Aralık 2017, 00:54:36 »
ONCELİKLLE SELAMUN ALEYKUM OYUN ARKADASLARIM GSLERİM GM BEY  BEN SU KONUYA DAYANMAK İSTİYORUM 60 PWP DE ADAM AKILLI PWP DONMUYOR DARK TARAFINDAKİ PLAYERLERİN HESAPLARI COK GUCLU  ISIK TARAFI NE  KADAR KALABALIKTA OLSA PWP DONUNMUYOR SIZE BISEY SOLEYEYIMMI DARKLAR Bana PM atıp kardeşim  yardıma ihtiyacın varmı dıyor o derece!!!  Dirayet düşme oranı cok dusuk oyuna başlayan arkadaslar 60 levele gelesiye kadar 1 -15 ıtemleri ıle geliyorlar cok zorlanıyorlar buna kendimde şahidim BOL BOL ETKINLIK YAPILMASINI ISTIYORUZ OYUNA YENI BASLAYAN ARKADASLARIN OYUNDA NE YAPMASI GEREKTIGI BI KONU OLMASI LAZIM sanal markette farklı urunler eklenmesini istiyoruz  para kasma acayip zor bunada bı çare bulunmasını istiyoruz bıde sunu söylemek  ıstıyorum dun Vs etkinliği oldu kill sayım dusuk oldugu ıcın başvurum kabul edilmedi ışık tarafında zaten sayılı büyücü var ben scrool sonasabukucu bu playerlerden baska pwpde büyücü goremessınız her hafta belirli gun belirli yerde herkesin kesebilcegi boss olursa cok memnun oluruz bu konuyu dark ve ısıktakı arkadaşlarımın bunu okuyup bana hak verıcegını eminım  şimdiden okuduğunuz ıcın tessekur ederım

BunnyQunny

• Profili Görüntüle
Ynt: PWP YAPILMIYOR GM BEYIN BAKMASI DİLEĞİYLE 👍👍
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2017, 00:10:42 »
PWP ARTIK DONUYOR;:))))))))

mi21

• Profili Görüntüle
Ynt: PWP YAPILMIYOR GM BEYIN BAKMASI DİLEĞİYLE 👍👍
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2017, 15:04:02 »
server batmış pvp olsa ne olacak adaletin olmadığı yerde   http://www.shaiya-eu.com/anasayfa/index.php