Gönderen Aşamalı Etkinliğinde Düzenleme

[GM]Pasa.

  • Game Master
  • İleti: 21
    • Profili Görüntüle
Aşamalı Etkinliğinde Düzenleme
« : 03 Kasım 2016, 12:36:27 »
  • Kasım ayı aşamalı etkinliği hazırlanırken 6. Aşama olan 25 Adet GM Efsun Zırh ödülü yanlışlıkla GM Efsun Silah olarak ayarlandı. Bu durum aşamalı yayınlandıktan bir saat sonra fark edilip hemen düzeltilse de bir tane oyuncumuz çoktan 25 adet GM Efsun Silah alıp silahlarına basmıştı ve bir oyuncumuz da sadece Gm Efsun Silah için para yatırdığını, kendisini dolandırdığımızı ifade ettiği ve ağır ithamlarda bulunduğu bir ticket göndermişti. Oyuncularımızı memnun etmek adına ve de kendi hatamızdan kaynaklı bir sorun olduğundan itiraz eden oyuncunun ücretini geri göndermek ve GM Silah Efsunları alan oyuncunun bastığı Gm Efsunları söküp onun da da talep ederse ücretini geri göndermektense düzelttiğimiz aşamayı tekrar ilk haline döndürme kararı aldık. Bu sefer de GM Efsun Silah nesnesini 25 TL'den alan oyuncularımız haklı olarak itirazlara başladılar. Biz ilk etapta sadece kendi zararımıza olan bir durum olduğunu düşünerek oyuncuları mağdur etmemek adına ikinci bir düzeltmeye gitmiştik fakat GM Efsun Silah için ayrıca para yatıran diğer oyuncuların durumunu gözden kaçırmışız. 2 gün içerisinde bütün bu durumlar net olarak açıklığa kavuştu ve GM Efsun Silah ödülü GM Efsun Zırh olarak, son ödül limiti de 3000 SP olarak son defa değiştirildi.

  • İncelediğimizde şuana kadar sadece 4 tane oyuncunun GM Efsun Silah Ödülünü aldığı tespit edildi. Bu kişiler bizimle iletişime geçmeleri için hesapları askıya alınacak. Ticket atarak iletişime geçtiklerinde GM Efsun Silahları iade etmeleri ile ilgili kendileri ile anlaşma yapılacak. Dilerlerse harcadıkları nesneleri ve aldıkları ödülleri geri iade etmeleri şartıyla ücretleri geri iade edilecek.

  • Aşamalının ilk halinden kaynaklı ücret yatırıp hala harcamayan oyuncularımız da aynı şekilde ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Bu durum sadece bu ayki ödemeler için geçerlidir.

  • Anlayışınız için teşekkür eder hatamızdan dolayı özür dileriz.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2016, 13:07:44 Gönderen: [GM]KEFARET »