Gönderen Yakından Tanıyalım'da Bu hafta - [VS]Laryssa | 22.05.2017

Rou.forum

• Ziyaretçi
Rou : Merhabalar,öncelikle sizi bir tanıyalım isminiz?
[VS]Laryssa : Merhaba, ismim Ayşe
Rou : Mesleğiniz nedir?
[VS]Laryssa : Çalışmıyorum, öğrenciliğim de bitti. Baba parası yiyorum :)
Rou : Kaç yaşındasınız?
[VS]Laryssa : 22
Rou : En sevdiğiniz yemek nedir?
[VS]Laryssa : Özbek pilavı
Rou : Peki ya en sevdiğiniz renk?
[VS]Laryssa : Sarı
Rou : Hangi takımı tutuyorsunuz?
[VS]Laryssa : Hiç anlamam ama lafta Galatasaraylıyım
Rou : İzlemekten keyif aldığınız, defalarca izlesem bıkmam dediğiniz bir film veya dizi var mı?
[VS]Laryssa : Deadpool, 6 kere izledim sanırım
Rou : En çok pişmanlık duyduğunuz şey nedir?
[VS]Laryssa :  Hayır diyememek, kendime zarar :)
Rou : En çok sevdiginiz şarkı şarkıcı kimdir?
[VS]Laryssa : Capslock uyarısı yemeyeceksem; MICHAEL JACKSON. Nakış ile portresini işleyeceğim. Oyuna dur diyebilirsem tabii.
Rou : Hayvan besliyor musunuz?
[VS]Laryssa : Maalesef, inşallah ilerde kedi beslemek istiyorum
Rou : En çok sevdiğiniz ünlü kim ?
[VS]Laryssa : Michael Jackson Michael Jackson Michael Jackson Michael Jackson
Rou : Hayatta en çok güvendiğiniz insan ?
[VS]Laryssa : Annem
Rou : Peki oyuna biraz geri dönelim. Shaiya' yı kaç seneden beri oynuyorsunuz?
[VS]Laryssa : 2009 kapalı betadan beri oynuyorum. 8 sene olmuş.
Rou : Unutamadıgınız başlangıç anılarından bir tanesini dinlemek isteriz :)
[VS]Laryssa : Açık beta ilk açıldığında GM yere itemler atıyordu, bütün server Keo'da GMnin peşinden koşup şımarıklık yapıyorduk. Bir tane Korkunç Ascalon almıştım. Sanıyordum ki aşırı pahalı bir itemim oldu, köşeyi döndüm. Aylarca depomun en güzel köşesinde saklamıştım :)
Rou : Oyunda seçtiğiniz klaslar nelerdir?
[VS]Laryssa : İlk olarak suikastçı oynuyordum, baya eğlenmiştim fakat tp taşı olmadan, solo kasmaktan ciğerim solmuştu. Babylon'a ciddi olarak başlamamıştım ve eğlencesine Kahin açmıştım, sırf hızlı kasabilmek için. Aynı zamanda savaşçı klasında pvp haricinde çok eğleniyorum. Zamanında tek başıma epey KS almışlığım var.
Rou : Peki PVP 'de hedef aldığınız klaslar neler?
[VS]Laryssa : Pvp'de önceliğim kahinleri rahatsız edip dikkatlerini dağıtmaktır. Kahinin dengesi bozulduktan sonra gerisi kesicilerin işidir. Kahin yoksa odağım nöbetçidir.
Rou : Peki klasınız hakkında kimsenin bilmediği ya da çok az kişinin bildiği püf noktalarınız var mı?
[VS]Laryssa : Kimsenin bilmediği diyemem fakat çoğu kişinin unuttuğu bir nokta var. Kahin & Rahip klası kesicileri yaşatmak için vardır, onlar yaşamadıktan sonra bizim yaşamamızın çokta bir anlamı kalmıyor. Onları hayatta tutmak üzere oynamak işin püf noktası benim için.
Rou : Oyunda rakip gördüğünüz oyuncular var mı?
[VS]Laryssa : Elbette, tatlı rekabet olmadıkça bu oyunun tadı kalmaz. Büyücüler en büyük rakibim, Kaiman'ın Nefesi ile kendilerini kesmek oyundaki en büyük eğlencem.
Rou : Kendi tarafınızda oyunculuğunu beğendiğiniz oyuncular var mı?
[VS]Laryssa : Bu listeyi kabarık tutmayı sevmiyorum, Işık dark ayırt etmeden cevap verirsem bir sakıncası olur mu bilmiyorum. Kısaca varlığıyla gözle görünür şekilde fark yapan kişileri beğeniyorum. Savaşçıdan Kahine gidersek; [VS]Saitama. , ZioN , [gs]DeliKomutan , [VS]Philisina, GileaN (yokluğu üzüyor) , -geNji- , Mi21 , LordOfWarr , Paz , [GS]Bless

Işık tarafında ise;

Eski nickiyle uZm_X . Altını özellikle çizmek istiyorum öyle bir cengo/sav görmedim, duymadım, bilmiyorum. Pvpde gözüm kapalı heal atacağım isimlerin ilkidir. Ardından serverın mütüş cengosu Sai gelir. [VS]Babamuco , Jk.Alp , Mei , bize magenin ne kadar tehlikeli olduğunu hatırlatan [gs]Shadow & Leander ikilisi , çok yeni olduğu halde gözümü korkutan, büyücü olunca sevindiğim Genesis.
Rou : PVP yaparken neyi amaçlarsınız?
[VS]Laryssa :  Raidimi elimden geldiğince canlı tutmayı. Ardından karşı tarafı rahatsız etmeyi. Boss rekabeti varsa bossu almayı.
Rou : En çok sevdiğiniz PvP map hangisi?
[VS]Laryssa : Kimu PvPsini inanılmaz seviyorum. TR'de usta player BringeRlar'dan geliyor olabilir bu sevda. Her kimu PvPsinde sanki onlarla o günlerdeki gibi PvP yaptığımı hissederim. Ardından Medius PvPsi gelir ki bunun da sebebi mâziye dayanır. Son olaraksa PvPnin en seri döndüğü yer Çöl1.
Rou : En çok sevdiğiniz keserken keyif aldığınız Boss ?
[VS]Laryssa :  Şaka yok Astaroth'u inanılmaz seviyorum. Dios kestiğimde aldığımdan daha çok Astaroth keserken keyif alıyorum. Bunların hepsi mazi :))
Rou : En çok takdir ettiğiniz birlik hangisi?
[VS]Laryssa : Twilight'ı son zamanlarda inanılmaz beğeniyorum. Malum konumuz Pvpnin kasıtlı baltalanmaya çalışmasıyla başa çıkabilecek kudreti fazlasıyla taşıdıklarını düşünüyorum. Umarım yakın zamanda çok daha güçlenirler ve Pvpnin tadını söz dalaşı yapmadan sadece oyunculuklarıyla yaşamamıza sebep olurlar. GO GIRL !
Rou : Peki bu kadar orjinal bir serverda oynuyor olmak size ve hayatınıza neler kattı?
[VS]Laryssa :  Çok iyi yeni dostlar edindim, hepsinin yeri ayrı benim için. Müthiş itemlerimiz, ranklarımız ve hedeflerimiz olmasa da bir araya geldiğimizde çok kaliteli zaman geçirebiliyoruz. Sanırım oyunun amacı da bu; eğlenmek.  Bunu bize yaşattığı için Shaiya TR ekibine, özellikle [GM]Pasa & [GM]Rou'ya teşekkürlerimi sunarım :)
Rou : TR yönetimi hakkında neler düşünüyorsunuz ?
[VS]Laryssa : TR'yi başka bir serverda Shaiya oynarken duydum. En çok dikkatimi çeken şey emek serverı olması ve tamamen orjinallikten yana olması. Eski günlere götürebilmesi için orjinallikten kopmamaları çok hoş. Umarım her zaman bu şekilde devam ederler, yolları açık olsun!
Rou : Buradan oyunculara göndereceğiniz bir mesaj var mı?
[VS]Laryssa : Olmaz mı? Madem mikrofon bende ufak birşey daha söyleyeyim. Oyunu eğlenmek için oynamadıktan sonra eğlenemezsiniz. 8inci seviyede kertenkele keserken aldığım eğlenceyi şuanda pvpden almaya çalışıyorum. O yüzden üstünüzde en güzel item yada tepenizde en yüksek rütbenin olması çokta bir anlam ifade etmiyor; Eğlenemedikten sonra!
Rou : Röportajımıza konuk olduğunuz için çok teşekkür ediyorum