Gönderen Yakından Tanıyalım'da Bu hafta - EdepsizKorucu | 13.05.2017

Rou.forum

• Ziyaretçi
Rou : Merhabalar,öncelikle sizi bir tanıyalım isminiz?
EdepsizKorucu : Merhabalar, ismim Devran
Rou : Mesleğiniz nedir?
EdepsizKorucu : Öğrenciyim
Rou : Kaç yaşındasınız?
EdepsizKorucu : 21
Rou : En sevdiğiniz renk?
EdepsizKorucu : Siyah
Rou : En sevdiğiniz yemek nedir?
EdepsizKorucu : Izgara Et
Rou : Hangi takımı tutuyorsunuz?
EdepsizKorucu : Beşiktaş
Rou : İzlemekten keyif aldığınız, defalarca izlesem bıkmam dediğiniz bir film var mı?
EdepsizKorucu : Avatar
Rou : En çok pişmanlık duyduğunuz şey nedir?
EdepsizKorucu : Hiç pişman olmadım      
Rou : Batıl inançlarınız var mı?
EdepsizKorucu : Hayır
Rou : En büyük korkunuz nedir?
EdepsizKorucu : Herhangi bir korkum yok
Rou : Hayvan besliyor musunuz?
EdepsizKorucu : Bir kedim var
Rou : En çok sevdiğiniz ünlü kim ?
EdepsizKorucu : Yıldız Tilbe
Rou : Hayatta en çok güvendiğiniz insan ?
EdepsizKorucu : [GS]THEMIS, kendisine güvenim sonsuzdur ve kendiside ShaiyaTR da yönetim ekibindendir.
Rou : Peki oyuna biraz geri dönelim. Shaiya' yı kaç seneden beri oynuyorsunuz?
EdepsizKorucu : Yaklaşık 1 yıldır shaiya oyuncusuyum.
Rou : Oyunda seçtiğiniz klaslar nelerdir?
EdepsizKorucu : Her klası denedim ve her klasta oynadım, korucu vazgeçilmezim oldu :)
Rou : Peki PVP 'de hedef aldığınız klaslar neler?
EdepsizKorucu : Eğer bir korucu oynuyorsanız PVP de rakibin saldırı planını görebilmeniz gerekir.
Bu planı bozmak için hedefler belirlenir.Kimi zaman nöbetçi kimi zaman Kahin bile hedef olabiliyor.
Rou : Peki klasınız hakkında kimsenin bilmediği ya da çok az kişinin bildiği püf noktalarınız var mı?
EdepsizKorucu : Benim gözümde korucu en işlevsel karakterdir. Görünmezlik ve casusluk ile beklenmedik saldırıların adamıdır.
Rou : Oyunda rakip gördüğünüz oyuncular var mı?
EdepsizKorucu : Hayır bir rakibim yok
Rou : Kendi tarafınızda oyunculuğunu beğendiğiniz oyuncular var mı?
EdepsizKorucu : UçanTursu, MakGora, Jk.ALP, BabaMuco, iSKeNDeR, DJIN.. ve saymakla bitiremeyeceğim birçok yetenekli arkadaşım var.
Rou : PVP yaparken neyi amaçlarsınız?
EdepsizKorucu : Rakip ırkın direncini kırmak, rakibin stratejisini bozmak ve PVP de kontrolü ele almak.
Rou : En çok sevdiğiniz PvP map hangisi?
EdepsizKorucu : Ormanda pvp yapmanın tadı çok başka :)
Rou : En çok sevdiğiniz keserken keyif aldığınız Boss ?
EdepsizKorucu : Dios Excel favorim olmuştur her zaman.
Rou : En çok takdir ettiğiniz birlik hangisi?
EdepsizKorucu : Vereceğim cevabım kimilerine taraflı gözükebilir fakat beğenselerde beğenmeseler de bazı su götürmez gerçekler var.
Server kaç yaşında 1 yaşında, ona en yakın zamanda hangi birlik var H O R D E var, tam tamına 10. ayına giriyor.
Herhalde bu serverda 1. yılını kutlayan tek birlik olarakta tarihe geçecek, yani bir nevi ShaiyaTR ile H O R D E aynı yaşta diyebiliriz.
Onca açılıp kapanan patlayan birlik olduğunu düşünürsek bu durum muazzam bir başarı.Bunun tek bir açıklaması var; Kemik kadrosu birbirine müthiş derecede bırbırıne bağlı ve uyumlu,
ayrıca istikrar abidesi bir birlik. PvP'den bosslara, klas paylaşımından birlik içi görevlerine, sosyal medyadan tutunda serverda ki etkinlik katılım gücüne kadar herşeyi planlı programlı.
Ayrıca hem yeni playerlar yetiştirebiliyor, hem dışardan gelen istekli playerlar kısa sürede birliğe adapte olabiliyor, hemde giden playerların yeri anında doldurulup yoklukları aranmıyor.
Örneklemek gerekirse şu anda ki karşı Dark PvP raidinin nerdeyse yarısı HORDE birliğinin tezgahından geçmiş durumda.Oyunun başlarında ben Işıkken ve HORDE birliği
Darkta iken karşılıklı rakipte oldum; HORDE PvP yada bossa çıktığında değil birlik tüm ışık olarak ne yapacağımızı 3-4 kere düşünürdük.Birliğin makina gibi sistemi var ve herkes o sistemin birer parçası.
Sistemli hareket etmesi yanı sıra vizyonu ve marka olması ile HORDE'u diğer birliklerden farklı kılan en önemli özelliklerden sadece bir kaçı.
Rou : Peki bu kadar orjinal bir serverda oynuyor olmak size ve hayatınıza neler kattı?
EdepsizKorucu : Aslında bir shaiya geçmişim yok. Oyuna başlamak istediğimde orjinalinin US ile birleştiğini duydum.
Benimde emeklerimin korunması ve gerçek bir oyun zevki yaşamam için orjinale yakın Türkçe bir server bulmam gerekiyordu.
ShaiyaTR ile karşılaştım ve aylardır hayatımın bir parçası oldu. Orjinal bir serverde oynamanın en güzel tarafı ileriye dönük olmasıdır.
Sıkılmadan saatlerce farm yapabilen biri için emeklerinin boşa gitmemesi son derece önemli.
Rou : TR yönetimi hakkında neler düşünüyorsunuz ?
EdepsizKorucu : Başarılı ve vizyon sahibi bir yönetim, ileriyi görev ve oyuncuyu düşünüp, oyuncuya hizmet amacı ile var olan bir yönetim.
Başarılarının devamını diliyor bol etkinlikler istiyoruz :)
Rou : Buradan oyunculara göndereceğiniz bir mesaj var mı?
EdepsizKorucu : Hırslı ve azimli olduktan sonra emeklerinin karşılığını alacaklarından emin olsunlar.
ShaiyaTR bir PVP server olabilir, oyunu güzelleştirmek her oyuncunun kendi elindedir.
Rou : Röportajımıza konuk olduğunuz için çok teşekkür ediyorum
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2017, 17:20:38 Gönderen: [GM]Rou »