Gönderen Eskiden oynadığım bir oyun

sdjsahdj123

• Profili Görüntüle
Eskiden oynadığım bir oyun
« : 25 Aralık 2016, 20:14:34 »
Çok eskiden oynardım sonra oyun çok saçmalamıştı geçen youtube de bir video gördüm oyun eskisi gibimi acaba çok merak ediyorum ona göre başlıcam

DOCTORHEALER

• Profili Görüntüle
Ynt: Eskiden oynadığım bir oyun
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2016, 13:51:20 »
Merhaba Aeria Games'e bağlı değil 60 level sınırdır oyuna başlaya bilirsiniz.
Güzel Oyunlar
Ya olduğun gibi görün Yada göründüğün gibi ol

gizem

• Profili Görüntüle
Ynt: Eskiden oynadığım bir oyun
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2017, 03:34:57 »
selamlar,
bu oyunu 2009 oynamaya başlamıştım ve 60 seviye sınırlı olan mod en iyisiydi..pandorada günlerce sadece 1 level almak için uğraşırdık..4 slotlu görev itemlerini yapmak ne büyük keyifti..para kazanmak için eşşekleri keserdik ve bazı para kasma slotları vardı:D bi gün dediler ki kaçın!! aşırı diye bi adam varmış onu görünce arkamıza bakmadan kaçardık ne zevkliydi:) bu oyunun kıymetini bilmediler, ama bu oyundaki dostluklar inanın başka hiç bi oyunda yok..çok ama çooookkk anlatılcak anılarım var..okadar anım var ki dünyaya sığmaz..neyse gelelim ne oldu bu hale geldi!!
ne zaman ki boss lardan düşen itemleri parayla satmaya başladılar oyun yara almaya başladı..aylarca tamamlanan itemlerin hemen yenisi cıkmasıyla o itemler çöp oldu..ki bu en berbat durumuydu..ben 2013 de bıraktım oynamayı ama şunu belirteyim ki bu dostluklar başka hiç bir oyunda yok...