Gönderen AVCI 43 EPİK GÖREV

JustTrustM33

  • İleti: 11
    • Profili Görüntüle
AVCI 43 EPİK GÖREV
« : 02 Kasım 2016, 18:45:37 »
Merhaba arkadaşlar,

Öfke Kardeşliği için 43 seviye element etkili silah görevini alabilmek için öncelikle 43 lvle  ulaşmış olmak  25. ve 35. seviye Epik görevleri yapmış olmak gereklidir.

43. seviyeye geldiğinizde Arena Kalesinde her klas için farklı Npcde Epik göreviniz açılır.AVCILAR İÇİN:


Amantul ile konuşacaksınız sizden;12 Küçük Arena Devi 8 Büyük Arena Devi kesmenizi isteyecek  bunları Arena Kalesinin Batı yönündeki kapısından çıktığınızda bulabilirsiniz.Görevi bitirip teslim ettiğinizde sizden bu sefer 14 Spintera Korucusu 6 Spintera Nişancısı öldürmenizi isteyecek.

Bu mobları da Arena Kalesinin Doğu kapısından çıktığınızda göreceksiniz.


Görevi bitirip Npc ye teslim ettiğinizde bir mektup verecek  sağ tıklayıp Hain Acre görevini alın.Bu minibossu Genetik Karabüyü Laboratuvarına giderken Engereklerin arasında bulabilirsiniz.1: 12 Küçük Arena Devi 8 Büyük Arena Devi
2: 14 Spintera Korucusu 6 Spintera Nişancısı
3: Hain Acre

Acreyi kestikten sonra bu görevi İriste bir npcye teslim edeceksiniz, İristeki Npc de Shycalun size bir mektup verir.


 Bu mektubu Map1=Gliter Panakeia Laboratuvarındaki Arkus isimli npcye götürmenizi ister.


Panakeia Laboratuvarındaki Arkusla konuştuğunuzda Arkein iksirleri için sizden 30 Hayalet tohumu, 20 Adamars taşı ve 99 Rilan isteyecek.

Rilanı Eczacıdan, Adamars tasını F1,F2 den, , Hayalet tohumunu map2 iblistaşı klanı ve kertenkelelerden bulabilirsiniz.


Malzemeleri bulup teslim ettiğinizde size 20 tane Arkein iksiri verecek

Sonra iristeki npcye geri yollayacak. İristeki Npc size bir mektup verecek. Bunu map2= Starfumos Helm batağındaki demirci palbatusa götürmeniz isteyecek.


Palbatusa mektubu verince o da sizden 25 sihirli deri, 10 altın tozu, 90 altın elma isteyecek.Sihirli derileri görevin başında kestiğiniz Arena Devlerinden Raigo moblarından, altın toznu Prymates Getan Maden önü,aidion neckria zindanı 2. kat ve fantasmanın ini 3. kattan, altın elmaları da aridon ve suteronda 1 lvl moblardan düşürebilirsiniz.Malzemeleri bulup götürdüğünüzde klasınıza uygun 45 seviye ateş elementli silahınızı almış olacaksınız.« Son Düzenleme: 04 Kasım 2016, 00:45:25 Gönderen: [fs]JustTrustM3 »