Gönderen Konu: [Bilgi] 20-30 İtemleri Nereden/Nasıl Temin Edebiliriz?  (Okunma sayısı 3211 defa)

DonaTello

  • Newbie
  • *
  • İleti: 25
  • OJE
    • Profili Görüntüle
Merhaba Shaiyalılar
Bugün sizlere 20-30 itemleri nereden elde edeceğimizi anlatacağım.


29 Level Korkunç Eldiven ve 30 Level Korkunç Ayakkabıyı Işık/Dark için bulunan gizli görevlerden temin edebilirsiniz. Gizli Görevlerin yapılışları için lütfen aşağıdaki linki inceleyiniz.
http://forum.shaiyatr.net/index.php?board=8.0

Pekii 20-30 için diğer itemleri nereden temin edebilirim?

>>DARK<<

21-26 Level Kahraman İtemleri Dark Tarafı için Map1 (Reikeuseu) haritasının kuzeyinde bulunan Argilla Harabeleri zindanı 1. katın bossu İskelet Nöbetçi Kargos ve 2. katın bossu Süvari' den temin edebilirsiniz.29-32 Level Kahraman itemleri Dark Tarafı için 20-30 Sınır Bölgesi (Cantabilian) haritasında bulunan Rapioru Labirenti zindanının bossu Şef Rapioru ' dan temin edebilirler. Cantabilian haritasına gitmek için map2 (Keuraijen) haritasında Starfumos'ta bulunan portalı kullanabilirsiniz.3D zindan haritalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://shaiyatr.net/3-boyutlu-zindan-haritalari/

>>IŞIK<<

21-26 Level Kahraman İtemleri Işık Tarafı için Map1 (Ereumana) haritasının batısında bulunan Cornwell Kalıntıları zindanı 1.katın bossu Mezar Bekçisi Loca ve 2. katın bossu Asmo 'dan temin edebilirsiniz.29-32 Level Kahraman itemleri Işık Tarafı için 20-30 Sınır Bölgesi (Cantabilian) haritasında bulunan Pharos Tapınağı zindanının bossu Ahlaksız Pharo ' dan temin edebilirler. Cantabilian haritasına gitmek için map2 (Willieoseu) haritasında Arktius Köyü'nde bulunan portalı kullanabilirsiniz.3D zindan haritalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://shaiyatr.net/3-boyutlu-zindan-haritalari/


Saygılarımla...
İyi Oyunlar...