Gönderen Tek Atmak Bir Shaiya Sanatıdır.... (MakGora - H O R D E)

MakGora34

• Profili Görüntüle
Ynt: Tek Atmak Bir Shaiya Sanatıdır.... (MakGora - H O R D E)
« Yanıtla #15 : 10 Ağustos 2018, 14:15:11 »
Oluşturduğun bu içerik için saygı duymamak içten değil zira güzel bir işsizlik örneği olmuş. Bu arada aşağıya yaklaşık 30 dakika öncesine ait bir sanat eseri bırakıyorum.

Saygılarımla.. K4raKamil

Şimdi öncelikle Cem kardeşim,

Şu anda içeriğinde yazışmış olduğumuz konu 2 gün önce sizlerden birinin önce şahsım sonrada birliğim adına açtığı ve içeriği talihsiz cümlelerle dolu olan bir konuya cevaben açılmıştır, öncelikle bunu bilmeni isterim.

Bizim tarzımız o arkadaştan farklı olduğu için, sadece laflarla değil de sözlerimizin yanına süslediğimiz görsellerimizle de icraat yapmayı daha uygun bulduk.  (Normalde gizli kalacak olan tek yeme ss'lerini zorla ifşa ettiren sizsiniz yani önce bunu bi idrak edin.)

Devam edelim, işşizlik örneği olmuş demişsin yarılmışsın; EyvaAllah, hadi eleştirmişin eleştirmesine de, eleştirirken kalibresizlik örneğinin ağarını koyduğun ss ile kendin kendine yapmışsın be güzel kardeşim :)

Bir daha oku istersen ne yazmışım, belki daha iyi anlarsın; Sana tek atamazsın demişmiyim? Dememişim.... Senin potansiyel oyunculuğuna laf etmişmiyim? Etmemişim....

Peki ne demişim, ''sana yakıştıramadığım ve seni küçük düşüren hamleni eleştirip, tiye alıp, mukayeseni yapıp, kendini diğer standart cengoların durumuna düşürmüş olmanı örneklemişim'' ilk önce şu durumu bi anla istersen.

Oyuncu dediğin kendi klasında ki hasım gördüğü adama yeke yekte silici atarmı la Cem Paşa??? Yenimi kastın çarı, setinmi yok, ranksızmısın da böyle aciz duruma düşersin hele de bakam :) 

Fazla değil daha dün gece Luci'de yanında muhonla, okçunla, rahibinle, cengonla beni tek yakaladığında, ben sana silicimi attım? Yoksa yaklaşık 1 dakka boyunca etrafımda döndürüp selamımı çakıp adiosmu dedim? 

Şu örnekten dem vur, dem vurda belki anlarsın be güzel kardeşim....

Gelelim eklediğin ss'e;

Helal-i hoş olsun, daha çok tekler at, işin zevki burada zaten; Ego, kibir vs yapmaya gerek yok, oynadığımız oyunun tadı tuzu biberi bunlar, keserken de kesilirken de insanın yüzünde tebessüm oluşmalı.

Gel MakGora'ya tek at, gel POKER'e tek at, gel By_BerK'e tek at, gel GLADiATOR'e tek at, gel Hamsi'ye, Castenada'ya, Skewed'e, Ra'ya tek atta koy ss'ini amenna, başımla berabersin, alkışlarım da tebrik de ederim.

Lakin ÇOLAK ss'i ne la???

Eklediğin ss'te ki arkadaşın üzerinde bırak sv2 eleyi, efsunu olmadığını, daha henüz takılarını bile tamamlamadığını söylesem kendine yakıştıramayıp pişmanlık duyarmıydın acaba diye düşünmeden edemiyorum???  (Keşke sırf cevap vermek adına alel acele ss çektikten sonra bi araştırma yapsaymışın)

Bir bak bakalım biz kimleri listeye eklemişiz ss'lemişiz, sen can havliyle kimi listeye eklemişsin ss'lemişsin???  (Senin bu ss'i eklemen benim KasuHD cengosunu ss'lemem gibi bir şey :) )

Elmalarla armutları karıştırıyorsun canımın içi; Biz topladığımız ''olmuş'' armutları gösteriyoruz sen kalkıp daha olmamış dalından kopmuş gariban elmayı yedim diyorsun, fark orada.

Ha herşeye rağmen şu durumu kendine yakıştırıyorsan zaten bir daha da sana laf maf etmem, ''hem kendi rakibine yeke yekte attığın silicilerinle mutlu ol hem de dengin olmayan sawların ss'leriyle kendini yücelt kardeş'' der geçerim....

Sana KaraKamil'mi, Ates'mi yoksa YoungCrew'mi olarak hitap etsem bilmiyorum, keza gün aşırı o kadar çok kılıktan kılığa girip çıkıyosun ki artık senle ilgili takibi bıraktık.

Ha Ateş deyin bana diyorsan seni direkt Hamsi'ye havale ederim o seni benden daha çok sever,

Ha YoungCrew deyin bana diyorsan zaten rahiplerinizi dikkate almıyorum mıntıkama dahil olmuyorsun,

Ha yok ben anlı şanlı KaraKamil'im diyorsan eğere, o vakit kendi kalibrende ki adamların ss'leriyle ve yeke yekte silicisiz gel bana, gel ki ''Rakibin bile Delikanlısı varmış karşımızda'' diyelim....

Kal selametle....

MakGora.

MakGora34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Ağustos 2018, 14:28:38 »
Ha bu arada paylaştıklarım sadece MakGora ile sınırlı kalacaktır, şimdilik.

Siz siz olun da sakın bana bulaştığınız gibi POKER'e bulaşmayın,

Kendisi benim kadar insaflı değildir, ben yine pek cinnet + anlık güç açmam.

Lakin POKER kaçırmaz o fırsatları, açar cinneti anlık gücü gavura vurur gibi vurur, küçük dilinizi yutar altf4 çekmek zorunda kalırsınız.

Benden demesi gerisi size kalmış, hayde kalın sağlıcakla :)

Açtırtmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü dedik laf dinlemediniz,

POKER'den 1-2 enstantane ile devam edelim ;)

Aman BOTANLI canım BOTANLI :)

-Explicit-'imiz Kıymetlimiz :)

Ne demiştim, kendisi benim kadar insaflı değildir demiştim ;)

MakGora34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Ağustos 2018, 14:42:24 »
Sizin VS'niz bizim Tek Skilimiz….

YoungCrew

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Ağustos 2018, 17:38:29 »
Aldığın SS leri memur ağzıyla süsleyip püsleyip paylaşmak sana çok yakışıyor ama aşağıya bir kaç saat önce yaşanan 2 yıldızlı savaşçı arkadaşınıza ait sanat eseri bırakıyorum eh artık buna da ezik demezsin 2 yıldız yahu. 

Saygılarımla.. K4raKamil

Shaiya TR - [FS]YoungCrew*

MakGora34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 11 Ağustos 2018, 15:36:36 »
Aldığın SS leri memur ağzıyla süsleyip püsleyip paylaşmak sana çok yakışıyor ama aşağıya bir kaç saat önce yaşanan 2 yıldızlı savaşçı arkadaşınıza ait sanat eseri bırakıyorum eh artık buna da ezik demezsin 2 yıldız yahu. 

Saygılarımla.. K4raKamil

Yok demem kardeş,

Senle benim eziklik kavramlarımız ve oyuna genel bakış açımız farklıymış, son 2 gün ki hal hareket davranışlarınla bunu görmüş oldum....

Ya algılama kapasiten düşmüş ya çaresizlikten attığın siliciler senin zihnini bulandırmış yada normalde de böyleydin zorlamaya gerek yok....  (Önceki yazdığımı çerçeve içine alıp sana tekrardan yolluyorum, belki 2. 3. kez okuduğundan verilen mesajı algılarsın.)

Eğer kalibre bi konu açarsan ss'lerle videolarla süslersen bizde alkışlamasını biliriz elbet, çamurluk yapanlardan değiliz evelAllah....

Hatta aç kardeş sende aç bir konu da ortam şenlensin, serverın durağanlığı kaybolsun; Hareket berekettir, senin de bi katkın olsun.

Memur ağzıyla diye başlayan imalı cümlene gelince, o memur ağzı değil diplomat lider ağzıdır; Liderlik karakterin olsa anlardın, anlardında kendini böyle kepaze durumlara düşürmezdin....

Varsa sende yada çevrende de bu şekilde edebi bir dil, açın sizde bir konu görsellerle, videolarla, kelimelerle süsleyin katkınız olsun....

Memur ağzı imanlada kendi çevrendekiler dahil onlarca memur oyuncu arkadaşı küçük görme gafletine düştüğünün farkına nasıl varamıyorsun hayretle izliyorum?

Üstelik sen ki başka serverlarda yöneticilik yapmış ve bulunduğumuz serverda önceden FS'lik görevinde bulunmuş birisisin, dilin kemiği olmadığını bilip daha dikkatli davranman lazım değilmi?

Bu kadarmı şirazen dağıldı, kaybettin kendini Cem....

Senle de işim bitmiştir Cem;

Bu radden sonra ister geç kendiniz içinde aç bir konu ister kal burda kendin yaz kendiz çiz çelik çomak oyna, fakat bilinçli olarak konuyu hiç etme çabalarınıza izin vermem....

Siz çemkirmeye biz teklemeye, devam devam ;)

YoungCrew

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Ağustos 2018, 11:30:51 »
Şu saatten sonra sizin ile bir diyalog içerisinde bulunmayı kendime yakıştırmıyorum o sebepten artık size yanıt vermeyeceğim. Algı yönetiminde uzmanlaşmış birinin kendini lider ruhlu olarak tanımlaması da ayrı gülünç bir olay. Umarım sizin ile seviyeli iletişimler kuracağımız günlerde olur.

Saygılarımla..K4raKamil
Shaiya TR - [FS]YoungCrew*

MakGora34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Ağustos 2018, 12:40:08 »

Hamsi'den ''Ben tek yemem diyen arkadaşa'' sevgilerle....

MakGora34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Ağustos 2018, 13:15:24 »
Bu listede kral olmadan olmaz :)

Ava giderken avlanan Okçu ;)

İmza; Castenada....